VvE beheer om te ontzorgen!

VvE Company is beheerder voor Verenigingen van Eigenaren van appartementencomplexen en is gevestigd op de grens van het Groene Hart en de Bollenstreek. Wij werken vooral in Noord Holland en Zuid Holland op een volledig onafhankelijke en transparante wijze, uitsluitend met onze eigen medewerkers. Ons doel is uw VvE te ontzorgen door het leveren van adequate dienstverlening waar u op kunt bouwen. Als bewoner, als eigenaar en vooral ook als bestuurder van een Vereniging. De organisatie binnen een VvE kan complex zijn, de beslissingen gaan vaak over veel geld en raken de privé situatie van alle bewoners. Een partner die u het werk uit handen neemt, adviseert en VvE en bestuur ontzorgt is dan van groot belang. Benieuwd naar hoe VvE Company uw VvE kan ontzorgen, neem dan contact met ons op!

Terug naar boven